آرشیو اخبار
 • همایش ازدواج سالم و پایدار با حضور 70 زوج در میناب برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میناب ، همایش ازدواج سالم و پایدار با رویکرد ترویج ازدواج سالم ، با حضور دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب و اساتید روانشناسی با حضور 70 زوج جوان برگزار گردید.

 • معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در پیامی دوازدهم شهریور روز بهورز را تبریک گفت .
  متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی درخشش چشمگیر موفقیت های نظام سلامت در عرصه بین المللی مرهون تلاشهای خستگی ناپذیر انسانهایی است که عاشقانه و مخلصانه در ارائه خدمات پیشگیری از تهدیدات سلامتی برای یکایک آحاد جامعه روستایی در دورافتاده ترین مناطق جغرافیایی کشور سراز پا نمی شناسند.

 • تجلیل از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت روزپزشک توسط فرمانده سپاه میناب
  به مناسبت روز پزشک و به پاس تقدیر از زحمات جهادی و تلاش های خستگی ناپذیر مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان؛ احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج میناب از دکتر محمد رضا حسینی زینلی مسئول بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت میناب با اهداء لوح تجلیل و تقدیر بعمل اورد.

 • برگزاری کمیته فنی آرد و نان در سالن فرمانداری شهرستان میناب
  دکتر محمد رضا حسینی زینلی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب: برگزاری کمیته های فنی آرد و نان نقش بسزایی در ارتقا کیفیت قوت غالب جامعه خواهد داشت.

 • برگزاری کمیته فنی کار گروه اشتغال مشاغل خانگی و کار گاههای کوچک تولید و توزیع مواد غذایی
  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب: نقش غیرقابل انکار مشاغل خانگی و کارگاههای کوچک مواد غذایی در جهت تقویت توسعه پایدار جامعه و خانواده با اولویت موازین بهداشتی

 • برگزاری کلاس باز آموزی سامانه یکپارچه سیب برای کلیه گروههای هدف شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب
  دکتر محمد رضا حسینی زینلی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت : اجرای کلاس باز آموزی سامانه سیب در محل آموزشگاه بهورزی برای کلیه گروههای هدف شبکه بهداشت و درمان میناب برگزار گردید.

 • باحضور مدیر حوزه سلامت و فرمانده سپاه شهرستان میناب از پزشکان مقیم و متخصص بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)میناب تجلیل شد.
  دکتر محمد رضا حسینی زینلی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب باحضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از دکتر محمد مورخ ریاست بیمارستان و پزشکان متخصص و مقیم در بیمارستان حضرت ابوالفضل با اهداء لوح و گل از پزشکان در محل کار ایشان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

 • گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب
  به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی تغذیه با شیر مادر در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب دکتر محمدرضا حسینی زینلی مدیر شبکه بهداشت و درمان و دکتر محمد مورخ ریاست بیمارستان به همراه جمعی از کارشناسان بهداشتی ضمن بازدید از بخش زنان ، جراحی زنان و زایشگاه با اهداء گل و شیرینی از مادران بستری دربخش تقدیر بعمل آوردند .

 • جشنواره عمران سلامت میناب
  75 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ریال عملیاتی شد.

 • جشنواره عمران سلامت شهرستان ميناب
  آیین کلنگ زنی و احداث 2واحد زیست پزشک و دندانپزشک مرکز سلامت جامع کرگان به نمایندگی از 38 پروژه عمرانی شهرستان با حضور امام جمعه و معاون استاندار و فرماندارویژه میناب

سامانه ها
لینک های مفید
خدمات الکترونیک

میناب - میدان ولایت بلوار 17 شهریور شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب

 تلفن تماس: 07642224051

Copyright © 1998-2017 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved