• ویزیت تخصصی رایگان در منطقه هشتبندی توکهور میناب
  دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و مسول کانون بسیج جامعه پزشکی میناب گفت : با حضور تیم پزشکی متخصصین و دندانپزشکان و ماما ها و پرستاران در منطقه هشتبندی توکهور میناب حدود ۱۰۰۰ نفر از خدمات پزشکی و درمانی و دارویی رایگان برخوردار شدند.

 • آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان میناب
  آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان میناب با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان و دکتر داوودی ریاست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مهندس احمدی فرماندار ویژه شهرستان و کلیه مسولین و روسای دستگاههای اجرایی استان و شهرستان

 • اطلاعیه در مورد ایجاد مرکز کاهش آسیب وابستگی به مواد (DIC) و مراکز ارائه خدمات درمان نگهدارنده با متادون(MMT)وابسته به DIC
  شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میناب در نظر دارد با ایجاد مرکز کاهش آسیب وابستگی به مواد (DIC) و مراکز ارائه خدمات درمان نگهدارنده با متادون(MMT)وابسته به DICرا به شرح مندرج در اسناد از طریق استعلام بهاء در سال 98-97 به اشخاص حقیقی و حقوقی واجدالشرایط که تاییدیه صلاحیت از مراجع ذیصلاح مرتبط با موضوع استعلام بهاء را دارند واگذار نماید.

 • برگزاری مانور پدافند غیر عامل در شهرستان میناب
  دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب از برگزاری مانور پدافند غیر عامل در شهرستان میناب خبر داد.

 • گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان
  گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان با حضور مهندس احمدی فرماندار ویژه شهرستان میناب و حاج آقای معتمدی فر امام جمعه محترم شهرستان میناب و دکتر حسینی رئیس شبکه بهداشت و درمان میناب در هفته دولت.

 • برگزاری مانور سلامت در بلایا در روستای تلنگ،شهرستان میناب
  دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت میناب از برگزاری مانور سلامت در بلایا در روستای تلنگ،شهرستان میناب (بخش مرکزی ) خبر داد.

 • برگزاری جلسه پایش شاخص های بهداشتی واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان میناب
  برگزاری جلسه پایش شاخص های بهداشتی واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان میناب توسط دکتر دیندارلو معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مدیران ستادی معاونت بهداشتی در سالن مدیریت شبکه بهداشت و درمان میناب.

 • ویزیت رایگان اهالی روستای درخانه از توابع شهرستان میناب به مناسبت هفته دفاع مقدس
  دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب و مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان میناب گفت؛به مناسبت هفته دفاع مقدس اهالی روستای درخانه از توابع شهرستان میناب به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان میناب و حوزه بسیج حضرت زینب (سلام الله )و گروه جهادی شهید حسن زاهدی درخانه ویزیت رایگان شدند.

 • پنجمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب
  پنجمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب به ریاست مهندس ریاضی معاون محترم فرمانداری شهرستان میناب ، مهندس مدنی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان میناب و اعضای این شورادر فرمانداری میناب برگزار شد.

 • برگزاری کلاس حمایتهای روانی اجتماعی در بلایا و حوادث،خودمراقبتی در سلامت روان و پیشگیری از خودکشی
  برگزاری کلاس حمایتهای روانی اجتماعی در بلایا و حوادث،خودمراقبتی در سلامت روان و پیشگیری از خودکشی ،ویژه بهورزان و کارشناسان مراکز شهری و روستایی با حضور روانپزشک ،خانم دکتر پدرام در سالن اجتماعات بهورز ی شبکه بهداشت و درمان میناب.

سامانه ها
لینک های مفید
خدمات الکترونیک

میناب - میدان ولایت بلوار 17 شهریور شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب

 تلفن تماس: 07642224051

Copyright © 1998-2017 Hormozgan University of Medical Sciences. All rights reserved