صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مناسبت روزپزشک توسط فرمانده سپاه میناب

به مناسبت روز پزشک و به پاس تقدیر از زحمات جهادی و تلاش های خستگی ناپذیر مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان؛ احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج میناب از دکتر محمد رضا حسینی زینلی مسئول بسیج جامعه پزشکی و مدیر شبکه بهداشت میناب با اهداء لوح تجلیل و تقدیر بعمل اورد.


سرگرد احمدی نیا ضمن تبریک این روز و آرزوی سلامتی برای تمامی پزشکان ، گفت: فعالان حوزه بهداشت و درمان با سلامت مردم سروکار دارند و پزشکان دلسوز که برای رفع مشکلات بیماران شبانه روز تلاش می کنند شایسته تکریم و احترامند.

 

 وی در ادامه به خدمات دولت در بخش سلامت اشاره کرده و گفت: یکی از مهمترین حوزه های کارنامه دولت ، اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در راستای ابلاغ سیاست های کلان سلامت می باشد که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله)از ابتدای سال ۹۳ کلید خورده است.

با اشراف به این موضوع که دولت با محدودیت منابع مالی مواجه بوده، اما با اهتمام دولت در راستای اجرای منویات مقام عظمای ولایت اجرای طرح تحول نظام سلامت با موفقیت عملیاتی گردید تا گام موثری در دسترسی و ایجاد عدالت در سلامت برای مردم و زمینه ایجاد رضایت ؛آرامش و آسایش مردم جامعه فراهم گردد.


٠٩:٥٢ - شنبه ٤ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨٩١٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٣خروج