صفحه اصلی > آرشیو اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کار گروه سلامت و امنیت غذایی میناب با حضور دکتر نجاتی زاده

نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب در هفته سلامت با محوریت شعار هفته سلامت "سلامت برای همه " و با موضوع "پوشش همگانی سلامت : برای همه، در همه جا "  تشکیل جلسه داد.  

دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب در ابتدای این نشست به بررسی و پیگیری مصوبات جلسه قبل شورای سلامت شهرستان پرداخت و با طرح موضوع سلامت و ضرورت ارتقاء سطح سلامت با مشارکت کلیه آحاد و طبقات جامعه، بر اهمیت مصوبات کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تأکید ویژه نمود و حضور اعضاء را در جلسه الزامی دانست .

دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان در ادامه، گزارش کاملی از عملکرد تیم حوزه سلامت شهرستان در ایام تعطیلات نوروز ارائه داد و نحوه ارائه خدمات مطللوب به مسافرین نوروزي را تشریح کرد  .

دکتر حسینی در این  جلسه، با بیان این که شعار امسال هفته سلامت (یکم تا هفتم اردیبهشت ماه) «سلامت برای همه» و با موضوع "پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه جا" نامگذاری شده است، به تدوین  برنامه های متنوع در طول هفته سلامت در سطح شهرستان پرداخت .

دکتر نجاتی زاده، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی در این جلسه علاوه بر تشریح و تبیین موضوع سلامتی، خواستار مشارکت و همکاری همه جانبه کلیه دستگاههای اجرايي و دولتی جهت ارتقاء شاخص ها و افزایش سطح سلامتی در شهرستان شد و اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی و تیم حوزه سلامت، به تنهایی قادر نیست که این وظیفه مهم را به سرانجام برساند و نیاز به مشارکت همه جانبه دستگاههای می باشد. 

در پایان، مهندس نخعی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از عملکرد خوب حوزه سلامت شهرستان در ایام تعطيلات نوروزی تقدیر نمود و بر اجرای برنامه های هفته سلامت با محوریت شعار امسال تأکید کرد .

 

گفتنی است اولین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان میناب با حضور مهندس نخعی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ميناب، مهندس ریاضی، معاون امنیتی، سیاسی فرمانداری و دکتر نجاتی زاده، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و مهندس محراني، بخشدار مرکزی و رؤسای دستگاه های اجرایی شهرستان در اسفندماه سال جاری در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.     


١٩:٥٦ - شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١١٤١٤    /    تعداد نمایش : ٢٦خروج